דף הבית
עיסוי לנשים          
 
 
מהי חווית עיסוי ארוטי?
 
מספר נייד: 052-8260779

ברוכות הבאות

שלום לכן, אני בן 32 מעסה אירוטי לנשים בצפון ובמרכז, שמי מתן, אני עוסק בתחום הטיפולים ההוליסטיים ובעל ניסיון בעיסוי שוודי עיסוי סיני עיסוי תאילנדי ועוד,  לפני הכול, חשוב לי לציין שניתן לפנות אליי אישית לגבי כל שאלה התעניינות ייעוץ או בקשה מסויימת (במייל בבלוג ואפילו בווצאפ 052-8260779 ).

 


עיסוי  כשלעצמו יכול להתבצע במספר אופנים אישית אני תמיד מתחיל בשיחה קלילה והסבר מפורט על מנת ליצור קירבה נוחה מסויימת ולשבור את המתח כמו כן גם לתאם ציפיות 
אפשר לבצע
עיסוי אירוטי על מיטת טיפולים מקצועית אפשרי על מזרן כל אחת ונוחיותה דגש מאוד חשוב הוא על האווירה מוזיקה נעימה ושקטה אורות עמומים טמפרטורת החדר נרות פזורים על מנת להשרות מינימום ומקסימום רוגע על המטופלת.לרוב השכיבה על הבטן בכיסוי מגבת גדולה כשהראש בתוך שקע המיטה בנוסף אני גם מציע למטופלת כיסוי עיניים אך לא חייב .מה גם שלא תמיד חייב להסתובב על הגב במחצית מהטיפול. ניתן גם להתחיל את הטיפול בלבוש מלא כולל גם של המטפל. ובהדרגתיות לפשוט חלק ממנו בזמן ובשלב שמתאים למטופלת. לי אישית חשובה לי הרגשת הביטחון והשלווה כמה שפחות מתח החוויה יותר נעימה והדינמיקה יותר זורמת .

הטיפול שלי כולל כמה שלבים :
מתחיל בעיסוי עדין להבאת המרידיאנים/הערוצים האנרגטיים לשלב של רגיעה. עיסוי בקרקפת באזניים בכפות הידיים בכפות הרגליים. לחיצות עדינות במוקדים שונים בגוף. לאחר מכן נשימות חמות לאורך נקודות מסויימות בכל הגוף .ליטופים עדינים. טפטופי גשם של שמן חם לאורך כל הגוף. לאחר מכן חוזר על הפעולות הקודמות. ואז מתחיל בעיסוי עדין בגוף ואז מסביב לאיזורים אינטימיים בתנועות עדינות כשכל תשומת הלב מופנת למטופלת.

אורלי וירון
"היה מעולה כיף לתאר במילים חווית מגע כזה. נהננו מאוד, יצאנו ממש אנשים חדשים. לא רצינו לחזור הביתה. אנו מודים על הערב המפנק."
thumbs-up, thumbs-up, up, like, rate, vote up

שרון ומירב
"חווינו הרבה חוויות בחיינו ולא פשוט להפתיע אותנו. ניתן להגיד שבזכותך, מתן, הרגשנו באופן יוצא מן הכלל טוב אנו  ממליצים לכולם!"
thumbs-up, thumbs-up, up, like, rate, vote up

ריטה
"מתן היקר, אתה נותן לנו טוב, ואני מברכת שכל הטוב יחזור אליך פי כמה וכמה"
thumbs-up, thumbs-up, up, like, rate, vote up
thumbs-up, thumbs-up, up, like, rate, vote up

מיכל ואודי
"מתן מקצוען אמיתי, אנו קוראים לכולן לא להתפשר, ממליצים על מקצועיותו ועליו בחום לכל אחד ואחת!"

מירב
"קיבלנו שירות מעולה ממתן, האווירה הייתה נעימה והעיסוי היה מדהים."
thumbs-up, thumbs-up, up, like, rate, vote up

ניקול
"היה עיסוי ששווה כל שקל , לא על הרבה חוויות ניתן להגיד את זה, זו בהחלט חוויה מיוחדת וטובה."
thumbs-up, thumbs-up, up, like, rate, vote up