דף הבית >> מאמרים >> עיסוי בעירום
 

עיסוי בעירום

עיסוי בעירום היא פעולה שנועדה יותר מכל כדי לפנק. היום תמצאו מסאז' תאילנדי או אפשר למצוא עיסוי שוודי קלאסי, יש עיסוי באבנים חמות, שיטות ריפוי כמו טווינא או דיקור,  ושאר שיטות שהפכו מפורסמות ונחשקות...

אבל האם יש דבר כזה עיסוי בעירום? מסתבר שכן! אם אתן רוצות לחוות חוויה מינית מלאת תשוקה ולענג את גופכן באמצעות מעסה המבצע עיסוי בעירום – אתן יכולות לעשות זאת בקלות!

גברים נאים שלמדו את התחום מציעים פעמים רבות עיסוי בעירום. מילה נוספת היא עיסוי גוף או אירוטי, ואתן יכולות להרפות ולפנק את הגוף שלכן באמצעות טיפול במגע עם נגיעות משחררות ומענגות. 

אבל מה אפשר לדעת על עיסוי בעירום? וחשוב יותר-  כיצד זה מתבצע? 

מסאג' ארוטי או מסג בעירום נעשה על ידי מעסים מוסמכים וטובים שלמדו את שיטות העיסוי השונות ויכולים לענג ולשחרר את גופך גם כשאת עירומה, וגם כאשר המעסה עצמו עירום. במידה ותרצי בכך. מדובר בעולם חדש של מסג' לנשים. העיסוי מתחיל בריכוך הגוף עם שמנים ארומטיים, לחיצות רכות, אווירה נוחה ולישות הגוף על בסיסם של עקרונות העיסויים הקלאסיים. 

מסאג' אירוטי לנשים מאפשר עולם חדש של תענוגות והוא מתחיל עם תנועות רגילות לשחרור הגוף בזמן שכל סאשן מתאים לכל אישה בצורה אחרת או בקצב אחר. המעסה הנאה בדרך כלל והמנוסה מענג את הגוף למשך שעה וחצי שעתיים ומקנה שחרור מלא של הגוף וגם שחרור מיניות שלעיתים עצורה בנשים. 

מה היתרונות של עיסוי בעירום?

עיסוי כזה נועד להיות חלק משחרור הגוף לאחר עומס, תקופה לחוצה או ימי עבודה קשים. 

מדובר בשחרור מיני טנטרי שמספק מגע משחרר ומענג תוך עבודה על נקודות נכונות בהתאם לצרכי האישה. 

יותר סיפוק בהגיעה לאינטימיות והתנסות מינית נוספת. חופשיות בהתנהלות בעירום הדדי. 

מימוש הצורך להתפנק ולאבד שליטה לקבל אורגזמות נפלאות ללא מאמץ ולהגשים את כל מה שהגוף שלך יכול להציע לך. 

עיסוי בעירום מאפשר שחרור מיני, ארוטיקה במיטיבה, פינק ומחקר עצמי של העונג והגוף ומעסה מקצועי שיוכל לקחת אותך ברכות למקומות שטרם העזת להגיע