דף הבית >> מאמרים >> עיסוי אינטימי – מה את חייבת לדעת?
 

עיסוי אינטימי – מה את חייבת לדעת?

מה היה קורה אם היינו אומרים לך שיש משהו שיכול לשחרר אותך וגם להביא אותך להנאות חדשות ולאורגזמות שלא הכרת? מה היה מתעורר בך, אם היינו אומרים לך שיש עיסוי אינטימי יוצא דופן לנשים, סוג של מסג' או טיפול במגע מפנק ומעורר את כל החושים ומוביל לתענוג מדהים? 

אם אתן מחפשות עיסוי מגבר שיהיה טוב ואירוטי אבל גם משחרר מינית -  אתן בוודאי נמצאות בנקודת ההתחלה של משהו שכל כולו נועד לפנק אתכן.  עיסוי ארוטי או בשמו השני עיסוי אינטימי, יוביל אותך צעד צעד לסוף הכיפי של כל עינוג עצמי ויוליד הכרות חדשה עם גופך ועם מה שהוא יכול לעשות עבורך. 

מה זה עיסוי אינטימי? 


עיסוי אינטימי נועד להעצמה נשית. הוא נעשה על ידי מעסה גבר שמציע דרך נפלאה לענג נשים, לשחרר את הגוף ולהגיע לאורגזמות נהדרות! מסג' כזה יכול להתחיל בכפות הרגליים, לעלות לרגליים, לשוקיים, ירכיים ולישבן ומשם אל איברי המין ונקודות הג'י או הדגדגן, כאשר העיסוי מתמקד כולו במרכז הגוף ובמרכז התשוקה. 

 

למה כדאי לך להזמין מעסה עד הבית?

עיסוי אינטימי נעשה באמצעות מעסה מקצועי, ויכול לכלול גם שחרור של הכתפיים, הגב ושל החזה ואפילו יכול לכלול שחרור ברכות של אזורי השכמות התפוסים, הצוואר והראש. בסופו של דבר נועד הטיפול לעורר ולעבוד על כל החושים ונעשה בידיים מיומנות, נעימות וכאלה שרק רוצות לתת ולתת...

איפה אפשר לקבוע עיסוי אינטימי מגבר? 

מי שרוצה להתנסות במסג' אינטימי ומפנק - תוכל כבר עכשיו לחפש את המטפלים האינטימיים המפנקים והיסודיים ביותר שמעניקים עיסוי לנשים באזור הצפון והמרכז.
 
חפשו מעסים ארוטיים שיכולים לעבוד על כל הנקודות החשובות בגוף שלכן, להרפות את הגוף לאורך ולרוחב, לענג אותו מלמטה עד למעלה והכול על מנת לספק את הריגוש הנחוץ בהפעלת זרם הדם והגוף והפעלת הנקודות הנכונות


עיסוי כזה שיש לו סוף טוב ירפה אתכן, יעזור לכן לשכוח מטרדות חיי היומיום, ייקח אתכן למחוזות חדשים ויקנה לתחושת רוגע שלווה וסיפוק שזמן רב לא חוויתן.