דף הבית >> מאמרים >> עיסוי אירוטי מגבר
 

עיסוי אירוטי מגבר

איזה כיף שאנחנו חיות בעולם שאפשר פשוט בלחיצה אחת על העכבר להזמין עיסוי אירוטי מגבר, ובכך להגשים פנטזיות מיניות עליהן תמיד חלמנו?! אם את רוצה להגשים פנטזיות ולהנות מאורגזמות נהדרות בזמן שחרור מלא של הגוף - תכלי לבחור עיסוי אירוטי מגבר שיספק לך או לכן חוויה מינית בלתי נשכחת!
אז זה נכון, בין אם את רוצה מסג לאישה או לך ולבן הזוג - כדאי שתדעי כי תוכלי כבר עכשיו להזמין עיסוי אירוטי מגבר, שיהיה בבית שלך, במלון, בקליניקה או בכל מקום אחר. 

אבל מה זה אומר - עיסוי אירוטי?

כיום יש מגוון רבים מעסים שלמדו את כל טכניקות המסג' ושחרור הגוף החל מעיסוי שווד או תאילנדי, עד עיסוי סיני, טנטרי או טיפולים הוליסטיים. גברים שעוסקים בתחום יודעים לגעת בגופה של אישה באופן שמרפה ומשחרר את כל השרירים, תוך שהם מבינים איפה כל הנקודות הנכונות שצריך לגעת בהן. 

עיסוי כזה מתחיל בהרגעה ולחיצות על הגוף, החל מאצבעות כף הרגל עד הרגליים, הירכיים, השוקיים, הישבן, הוגינה, הבטן והחזה והוא עובד בנחת ובתנועות סיבוביות לאורך כל הגוף. המעסה עובד על הגוף לאורך ולרוחב ומגיעה אל נקודות מענגות בסיום מדהים כל החוויה.

עיסוי ארוטי מגבר יכול להתבצע בקליניקות לעיסוי ואפשר למצוא גברים מעסים שהם גם אנשי מקצוע שיודעים להעניק עיסוי ארוטי לנשים או לזוגות.

כיצד בוחרים עיסוי אירוטי?

בתחילה יש לחפש מעסים ולבחון את המעסים השונים ואת שיטות העיסוי וההרפיה שהם מציעים. 

בחרי מעסה לנשים בצפון ובמרכז שמציק את עצמו ומציע טיפולים הוליסטיים ועיסויים מותאמים בנשים.

שימי לב כי מדובר באיש מקצוע אמין שקיבל המלצות מנשים באתר שלו. 

כדאי לפנות אל המעסה באופן אישי להבין מיהו, ולשאול אותו שאלות שיבטיחו כי מדובר באיש מנוסה הפועל במקצועיות. 

וודאי כי העיסוי או מסג' האירוטי כשלעצמו יכול להתבצע במספר אופנים ובהתאמה אישית. 

בחרי טיפולים ארוטיים לנשים שיתקיימו באווירה נעימה עם חדר שיש בו אורות עמומים, טמפרטורה נעימה, קרמים מפנקים, ריח נעים, מגבות ומיטת עיסויים מקצועית וכל מה שצריך עבור עיסוי אירוטי מפנק לנשים.