דף הבית >> מאמרים >> עיסוי דיסקרטי – איך זה הולך?
 

עיסוי דיסקרטי – איך זה הולך? 

בעולם שלנו יש מגוון רחב של עיסויים, החל מיסוי סיני עד עיסוי שוודי או תאילנדי. כיום רבים יודעים שעיסוי טוב יכול להזרים את כל הצ'אקרות בגוף, לעורר את המיניות, לענג את הגוף, להפוך אותו לנינוח יותר, בזמן שתהליך של עיסוי דיסקרטי יכול להרפות את הגוף בכל מיני דרכים. 

מה זה עיסוי דיסקרטי?

היום יש עיסוי דיסקרטי שנעשה במקומות המיועדים לכך, ויש מעסים גברים שמגיעים לבתים של נשים או לבית מלון ולכל מקום אינטימי בו אפשר לחוות חוויה מלאת עונג. 

אבל בעבר, עיסוי דיסקרטי או עיסוי חושני ארוטי או מיני - לא היה עניין של מה בכך, והיה קשה להשיג אותו. באימפריה הרומית למשל וגם ביוון העתיקה נהגו גברים ונשים לעסות אחד את השני עם שמן זית וליצור מרחב נעים לעיסויים. 

אבל בשנת 2023 יותר נשים יכולות להזמין עיסוי דיסקרטי שהוא כבר לא סוד! אם תרצי לקבל עיסוי כזה שיוביל אותך לאורגזמות מדהימות, עונג מיני ולגילוי אזורים שונים ורגישים בגופך - בוודאי תרצי להזמין או לחפש עיסוי דיסקרטי. 

אבל איפה זה מתבצע?

אם בעבר היה מדובר באיזה שהיא דירה מעופשת בתל אביב או באזור המרכז, הרי שכיום יש קליניקות יפיפיות נקיות ואסתטיות בהן יש מעסים ומעסות מומחים המספקים עיסוי דיסקרטי.
 
את כלקוחה יכולים לבחור את סוג העיסוי ולהבין מהיכן בגופך תרצי שהמעסה יתחיל ובאיזה סוג של עיסוי מדובר: האם מדובר בטיפול ידוע כמו עיסוי אירוטי או מסג בעירום? או אולי בעיסוי תיאלנדי מקצועי?


המעסה יתחיל לענג את גופך עם חומרים נעימים לעיסוי ואת תבחרי את הדרך ואת השיטה הנכונה ביותר עבורך. עיסוי אירוטי למשל מתחיל  מכפות הרגליים עד הראש, כאשר בדרך הוא חולש ומתמקד בנקודות שונות בווגינה ובדגדגן, ובשאר איברים מגורים. 

לסיכום, כיום יותר מתמיד יש אנשים שמחפשים דרך לפורקן מיני , בזמן שעיסוי דיסקרטי היא אחת הדרכים הנכונות האינטימיות והמענגות כדי שנשים תוכלנה להרגיש חופשיות ומשוחררות. 

אז זה הזמן למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר או את מי שאתם רוצים שיעניק לכן עיסוי אינטימי בצורה מקצועית ונעימה.