דף הבית >> מאמרים >> עיסוי מענג
 

עיסוי מענג

עיסוי מענג יכול להיות הרבה דברים ולספק המון. הוא יכול לעזור להקל על כאבי גב או על כאבי שכמות, הוא יכול לאפשר לספורטאים להרגיש טוב יותר או להחלים מפציעות, עיסוי מענג מקצועי מעולה למי שסובל מכאבי רגליים, גב, שכמות והוא גם בטוב כפינוק וכך סתם בסוף שבוע או באמצע היום. 

עיסוי זה דבר מענג ובריא. אבל מה קורה כשהוא הופך להיות אירוטי יותר? האם הוא טוב יותר כאשר המעסה מגיע אל הנקודות שגורמות לנו לגנוח ולצעוק מעונג? 
עיסוי אירוטי או מענג הוא שלמעשה משחרר ומפנק את כל הגוף. אבל יש לו גם מטרה להגיע לנקודות המעוררות את הגוף, מעוררות אורגזמות, מסיבות גירוי מיני לנשים וזוגות ומאפשרות את השחרור לו אנו זקוקים בחיי היום יום. 

אבל איך אפשר להבדיל בין עיסוי רגיל לעיסוי מיני או מענג? 


בתחילה חשוב לדעת שעיסוי כזה צריך לעשות על ידי אנשי מקצוע שיודעים גם לשחרר את הגוף וגם את הנפש ואת המיניות של הלקוחות שמגיעים לטיפול. עיסויים אירוטים הם דבר שאפשר למצוא כיום בחיפוש פשוט בגוגל. בגוגל יש אתרים של מעסים מומחים המציעים מקומות אינטימיים דיסקרטיים ואיכותיים בהם אפשר להנות מעיסוי מענג. 

העיסוי כולל שיחה קצרה ומקדימה באמצעותה נעשה בירור של העדפות המטופלת. לאחר מכן מתחיל המעסה לעורר ולעסות את הגוף שימוש בחומרי עיסוי כמו שמנים מיוחדים או שמנים אתריים ותכשירים מבוססי מים וצמחים. 

לאחר מכן עיסוי כל הנקודות בגוף החל מקצות האצבעות עד כפות הידיים...המעסה המקצועי עובד על נקודות מעוררות של איברי המין החל מהווגינה עד השוקיים, האגן, אברי המין, הגב והבטן החזה הצוואר ואפילו מגיע עד קודקוד הראש. 

הטיפול שלי כולל כמה שלבים:


מטפל טוב יתחיל בעיסוי עדין להזרמת הדם, המרידיאנים והערוצים האנרגטיים בגוף. הוא יעסה את הקרקפת, האוזניים, הידיים והרגליים. הוא יעסה נקודות מענגות בגוף ואפילו ישתמש בגופו לעיסוי אינטימי אירוטי משולב.

אז אם אתם רוצים עיסוי שייקח אתכם למסע מטורף מהנה ומשחרר - אז זה הזמן לבחור את איש או אשת המקצוע הנכונים.