דף הבית >> עיסוי טנטרי לנשים
 
עיסוי טנטרי

עיסוי אירוטי נועד לגשר ולהקנות סוג של חוייה גופנית יוצאת דופן ממגע רגיל בהמון אפיזודות ואופנים משונים ישנם הרבה נדבחים חלקם חשובים מאוד חלקם איזוטריים אך לצד הרבה מעלות ויש להדגיש במיזוג עיסוי טנטרי במארג עם עיסוי אירוטי ההסבר
Really innovative הזה הוא די חדש יחסית לפירוטים אחרים כלומר נשים שמתעניינות בדרך כלל אחרי איזושהי פרידה מכאיבה גירושין מבן זוג וכל מיני סוגים של דברים מאתגרים שנקרים במהלך החיים. לעיתים עיסוי ארוטי גורם לנטוע אופטימיות להאמין שוב ולזרוע מחדש את הראייה שאפשר ליצור מחדש אפשר להיפתח שוב למרות ואף על פי כל אירוע לבטוח בקשת רחבת האנרגיות שניתן לאחות עם הזמן שמגיעה לנו זוגיות ומגע חדש עם מישהו אחר. לכל דבר לוקח זמן אין מה לעשות. השאלה כמה.


עיסוי אירוטי לנשים יכול להיות לעיתים הקטליזטור כלומר הדבר הזה שמזרז את ההיקש של להגיע לתובנה שיש מענה וישנם חיים אחרי הכול, אחרי כל הכאב. למרות שתמיד הוא נשאר אבל לאט לאט הנפח והמסה של המקום שלו נעשה קטן. נשים בדרך כלל נוטות לעשות את אתהשינוי הזה יותר מהר אך לא תמיד.

שילוב של
עיסוי טנטרי מספק נחמה כמעין אנלוגיה לארוחת גורמה עם קינוח מפנק במסעדה טובה ליד הים כשצלילי המים שקטים ומרגיעים והאישה במרכז והמלצר מגיש רק את מה שהיא אוהבת שום דבר לא מחייב בכל עת ניתן להפסיק ולעצור ולעזוב את המסעדה עם טעם ולהישאר עם טעם טוב.

יש שפע של דרכים, חלק הולכים למייעצים, לטיפולים זוגיים, לקריאת ספרים, גישורים, פסיכוטראפיסטיים ועוד... כולם טובים.
עיסוי אירוטי לנשים ונתין לכתוב שהריינג' של האפשרויות הוא רחב ולכל אחד ואחת עוזר או מועיל משהו אחר. מבחן הזמן הוא תמיד הנבון והנכון.ישנם בריות כאשר מרגישים סממנים שהם מתחילים לפתח שפעת או משהו כזה הם אינם מחכים לתור לרופא או להתחיל ליטול גלולות למשל אנטיביוטיקה למשך שבוע או מי יודע כמה זמן. אך הם מעוניינים להבריא ועדיף להם כמה שיותר מהר אז ישר הם לועסים לדוגמה שיני שום חי, שבתכלס זה נוראי או ללעוס קליפות של לימון שגם זה לא מציאה גדולה אבל הם סומכים על הטבע על גופם.

כמובן שיש במסאג' אירוטי הליך של הנאה גם למטופלת הספונטנית וגם אקסיומה של ריפוי באיזשהו אופן. לעיתים זה אפילו יכול לפלס צוהר לפתיחת תקופת חיים אחרת כן גם לתקופה יותר עשירה ומספקת מזו שקדמה לה.לא צריך להיתקע בסבל וגם לא צריך לפחד מאינטימיות עתידית , זה רק אנחנו ממקמים לפנינו בדרך ובעיקר בתוכנו את המוקשים הזערורוניים הללו ששוללים מאיתנו את האפשרות להנאה מחודשת או התחלה של כל דבר אחר. 

אצל חלק אפילו הצורך הבסיסי להנאה אינטימית מודחק. כמעט ונעלם, כאילו כבר אין עניין בו יותר ואין לו שום חשיבות. שזו טעות גדולה.
מיגוון של אופציות עומדות לרשותינו לרבות עיסוי אירוטי לנשים שמוכיחים שביכולתם לדרבן אותנו להתמודד ולהתקדם הלאה ולא לשקוע, על מנת להגיע למקום טוב יותר במיוחד ה - "אני עם העצמי" .לחשוק ולהיות נחשקים. לאהוב ולהיות נאהבים.