דף הבית >> עיסוי אירוטי לנשים
 
עיסוי אירוטי לנשים

מתבטא באיפיון תהליך מסויים של מגע בין המטופלת למטפל כמובן שהוא בר סמכא, חלה במישור הפיזיולוגי והפן האנרגטי כאשר כל טיפול מתפתח אחרת לכל אישה יש את הקצב הפנימי שלה בסך הכול זו חוויה שנמשכת בסביבות התשעים דקות עד למאה עשרים דק'.

עיסוי ארוטי לנשים מתחיל במסאז' רגיל בצורתו ההיבט של ההתנהגות האינדיבידואלית המינית שונה אצל כל אחד זהו תחום שנמצא גם באנשים השמרנים ביותר וגם כביטוי הדוניסטי טרוויאלי.

הספקטרום רחב לאין ערוך, אירוטיקה מחשבתית אופפת תמיד ביום יום בעבודה, במקלחת, לפני השינה, בכל מקום שתרצו היא מזדחלת כאשר לא מסופקים. מבחינת כל אחד ואחת זכותינו להנות ולדרוש המון אפשר למצוא מחקרים וטקסטים מקבוצות נשים על סמך נסיון רב שלנשים כיום מגיע סיפוק מירבי של חוויה מינית. גם עיסוי טנטרי מצטרף למנעד הרחב הזה.

חלק מהנשים חוות קשיים בלהגיע לסיפוק בלהגיע לאינטימיות בחייהן והרגשת החופש והשלמות עם גופן , חלקן אף פעם לא חוו אורגזמות או במקרה הטוב גמירות חלשות ביותר.
כך נשים מספרות, שהן נשארות לא פעם במבוכה, מעין ריקנות מסויימת. עיסוי ארוטי לנשים די דומה לכל עיסוי טנטרי לנשים. בנגיעות בתשומת הלב כמעט בטכניקות/פראבולות כל אחד מקטלג זאת אחרת. תוספות של חיבוקים וליטופים. אולם המגמה היא זהה, כולנו מפנטזים ומשוועים לסיפוק גבוה, לטעום את טעם הנעורים והצעירות. מבחן הזמן מוכיח זאת. הרי למה שלא נכוון גבוה , זה לא דבר מלוכלך או לא בסדר כמו שלמדנו באופן סיסטמטי יש כאלה שחושבות אפילו שאוננות זה דבר לא לגיטימי, במאקרו וגם בקנה מידה קטן יותר.בעידן הריאליזם מותר לנו לאבד שליטה לפעמים ולחשוב רק על עצמנו. הפונקציות רחבות עיסוי אירוטי לנשים יכול להביא תעצומות מספקות רבות בכל מיני רבדים יעידו כאלו שהתנסו וחוו באופן אמפירי , חלקן מתארות זאת כמעין גדילה מינית גילוי פנים חדשות של הנאה שטרם הייתה להן וכן כל אחת יכולה לגמור. לסביבה לאיך שגדלנו למוסכמות החברתיות לתיאוריות ולדעות הקדומות יש משקל כבד לגבי השלכותנו ותפיסתינו לגבי זה. עיסוי ארוטי לנשים יכול לגרום לכל הדברים הדפוקים האלה שגדלנו עליהם להיעלם פעם אחת ולתמיד. מגע עם מטפל שמשלב עיסוי טנטרי נשימות חמות בכל הגוף ועוד סוגיםנשל שיטות מיוחדות ואקזוטיות בהחלט עוזרים לכך. גם כאשר מרגישות כיווצים או יובש. ישנם גם ספרים מרתקים וטובים שמפרטים על האורגזמה הנשית איך למעשה גם בנוי האיבר של הנשים ובכלל איך ומה קורה כאשר חווים גמירה מבלי להיצמד לספקנים שבינינו או לאנשים שטוענים שזה שטויות שבעצם הם אלו שלא מבינים מאום בדבר.ומה שעוזר מאוד כשיש תסכול כאשר לא מצליחים לחוות אורגזמה .הוא שימת הדגש שאף אחת לא צריכה להרגיש רע עם עצמה, או אשמה שאין ביכולתה להגיע לגבהים שהיא רוצה או מייחלת לעצמה. עוד הרחבה לגבי איך עיסוי אירוטי לנשים מחולק ומתקדם לפי שלבים מסויימים ופותח את האנרגיות המיניות לעינוג וחושניות גם באיזורים לגמרי אחרים בגוף כאלה שלא חשבנו שיכולים באמת לגרות ניתן לקרוא בפרק הבא  גם לעצלניות שבינינו. כדאי לבחון ולחקור ללמוד את עצמנו ולכל אחת הזכות המלאה להיות מרוצה. מסאג' ארוטי לנשים עם או בלי בן הזוג ביחד או לחוד אפילו אפשר לעשות האחד לשנייה ולמקסם את הביצועים ולהיפטר מהמבוכה והבושה לעורר את החשק ליחסים ומגביר את המוטיבציה ואת הפתיחות גם כשעייפים בגלל אלף ואחת התעסקויות בפרק הבא לסקרנים יהיה מה אחת מספרת ומסבירה כשהלכה לטיפול עיסוי ארוטי לנשים איך לפעמים הפחד והרתיעה מנעה ממנה לחקור ולתת לעצמה לחוות דבר מופלא ולא פחות מזה.שיהיה לכולם שבוע נפלא מאחלת “נ” מה שחשוב הוא אף פעם לא לדאוג ותמיד לחייך.