עיסוי ארוטי טנטרי לזוגות/לזוג :
יש הבדל בין עיסוי ארוטי לזוג, או לאישה בודדת אשר מגיעה לחוויה מסוג כזה, למרבה הצער לא כולם יודעים, אך למשל כשמישהו פונה אליי ורוצה לעשות הפתעה, או מתנה לאשה, חשוב לציין זאת שהחוויה שונה לגמרי. וזה מתחיל באווירה, במחשבה, באנרגיות ובפתיחות של של שניהם. עד כמה באמת האישה מסוגלת להיות משוחררת ומרוכזת לחלוטין רק בעצמה כשבן הזוג נמצא לידה, צופה או משתתף, או נמצא נניח בחדר ליד.
עיסוי טנטרי לזוגות שונה בחוויה וגם בתכלית עצמה. 

כשפונה אליי זוג, אני תמיד שואל ומנסה לדייק. האם ההפתעה, או המתנה היא עבור בת הזוג, או בשביל שניהם, או שזו פנטזיה שלו/ה. מה הכוונה מה המטרה של כל אחד מהם. כמובן הכול מתקבל והכול מבורך ומקודש.
אבל צריך להבין שמסג ארוטי לזוג יכול להתבצע בכל האופנים. לפעמים, גם כאשר הבן זוג נוכח בסלון או במרפסת, עדיין לעיתים האנרגיות שלו יכולות להפריע ואולי "לקלקל" לאישה את החוויה כולה. ולפעמים לא ביודעין. האישה יכולה להרגיש במתח, לדאוג מה הוא חושב, או מרגיש עכשיו וכיוצא בזה. וזה בסדר. אבל, כל מהות החוויה היא שהאישה תתרכז אך ורק בעצמה, בגופה ובעונג שלה. אז צריך וחשוב לשים לב לזה.

כשמגיעים אליי זוגות למסאג' טנטרי לזוג, לפני הכול אנחנו תמיד מנהלים שיחה טרומית כנה ומשוחררת. היא יכולה להתבצע בטלפון, או פנים מול פנים ואף שניהם. אני מעלה כל מיני שאלות ודוגמאות, וביחד מנסים לדייק ולשים דגשים על הרצון, הציפייה והכוונה גם מהאישה וגם מבן זוגה/שותפה למפגש וכמובן על גבולות.

עיסוי אירוטי טנטרי

מסאז' אירוטי לזוגות גם יכול להיות מעצים ומהנה בסופו של דבר , אך חשוב להיות תמיד בתקשורת, למרות שבדרך כלל זוגות נוטים להגיד : "כן ישנה פתיחות ואנחנו זוג משוחרר" 
או להגיד למשל : " כבר היינו בסיאואציה הזו והיא מוכרת לנו". אז תלוי במקרה. לפעמים אני ממליץ שהאישה תגיע לבד בפעם הראשונה ובפעם השנייה יחד עם בן הזוג או להיפך.

כי לפעמים, גם כשהכול טוב ויפה ישנן נשים שלא כל כך נעים להן שמשקיפים עליהן מהצד והן פשוט מתביישות להגיד.
מאידך ישנם כאלה שמלכתחילה מחפשות עיסוי ארוטי לזוגות בכוונה שלבן הזוג תיהיה שותפות מלאה במהלך כל המפגש והעיסוי. ולפעמים אני גם משאיר את הזוג לבד באמצע העיסוי, שיהיו קצת עם עצמם , שיידברו ביניהם וכו'. ונותן להם את המרחב הפתוח, האינטימי והחופשי שלהם. אחרי זמן מה, הם יכולים לקרוא לי לחזור שוב לחדר העיסוי ולהמשיך את הדינאמיקה יחד איתם. כל דבר שמשתנה בהתאם לדינאמיקה ולכוונה שלהם, הוא מבורך ומקודש.

עיסוי טנטרי לזוג קצת שונה מהעיסוי הארוטי בהקדמה שלפני העיסוי. אני יכול לשלב הרבה טכניקות מעולם הטנטרה ולפעמים גם טקסים מיוחדים, קערות טיבטיות וגם פעולות מהעיסוי הטנטרי, שייחודיות רק לי ושאני מדריך, מלמד ומעביר אותן הלאה באהבה.
אבל, לא חייב תמיד להשתמש בהכול. ואפשר להגיד לי לפני על מה לוותר. הכול מתקבל בברכה.

בנוסף, אפשר להעלות כל דבר על השולחן ולדבר עליו, לשאול אותי ולבקש ממני בשמחה. ולבסוף מנהלים שיחה מסכמת. היא יכולה להיות קצרה או ארוכה, תלוי בכם. אני תמיד, אבל תמיד מתאים את עצמי לרצון הזוג.

יש כאלה שמעוניינים בעיסוי אירוטי לזוגות, כאשר כל אחד מהזוג חווה את החוויה, ממטפל ומטפלת בו זמנית ולפעמים גם באותו מרחב , באותו החדר כשבני הזוג קרובים האחד לשנייה ואפילו מחזיקים ידיים, מביטים האחד לשנייה בעיניים או מסתכלים איך מענגים את בן/ת זוגו במהלך הסיישן עצמו וכתוצאה מכך להעצים את העונג האישי שלה/ו.  

עוד דוגמא למשל -
ישנם כאלה שפונים אליי ואומרים :
"היי אנחנו מחפשים מסאז' אירוטי לזוג, אבל אנחנו מעוניינים רק בפנטזיה קטנה, זה בסדר"?
זה בסדר לגמרי. לפעמים יש לזוג רק משהו ספיציפי שהם מחפשים ואנחנו ביחד מדברים ומנסים להיות מדוייקים . מה שחשוב זה התקשורת הכנה והמדוייקת.

לסיכום,

עיסוי טנטרי או ארוטי לזוגות יכול להתנהל בכמה אופנים ולשם כמה מטרות או כוונות וחלק מהן :
1. הפתעה/מתנה לאישה.
2. פנטזיה של אחד מבן הזוג או של שניהם.
3. לתרגל פתיחות במרחב בטוח ומוגן עם תקשורת והקשבה לכל ניואנס הכי קטן.
4. סיבה פשוטה, שהאישה רוצה לחוות עיסוי ארוטי בארבע ידיים, משני גברים.
5. להדריך או ללמד את בן הזוג סוג של מגע אחר או טכניקה, על מנת שיוכל להעניק לבת הזוג שלו.

* רק חשוב לי לציין, שכאשר פונים אליי זוגות לעיסוי טנטרי או לעיסוי ארוטי,אני תמיד קשוב ומכיל ועונה לכל שאלה באהבה, אך אני לא תמיד מקבל כל זוג למפגש אצלי. זה תלוי בשיח, בתקשורת ובאנרגיה של כולנו. דברים שאישית מאוד חשובים לי ובכלל.
מקווה שההסבר והדוגמאות שמניתי כאן, ענה לכם פחות או יותר, על חלק מהשאלות ונתן לכם קצת מושג והסבר על הנושא של עיסוי טנטרי לזוגות (:
למידע נוסף ופרטים ניתן ליצור איתי קשר בשמחה בטלפון או בווצאפ : 0528260779.