דף הבית >> מסאג' אירוטי לנשים
 
מסאג' אירוטי

מסאג' אירוטי לנשים מביא את הנפש להיות רגועה יותר, מסאג' זה מתחיל באווירה רגועה על מנת להכניס את הגוף והנפש למצב אנרגטי שליו על בסיס עקרונות של תורת העיסויים.
על מנת לדעת עוד, תתקשרי עכשיו למתן, קבעי תור היום ל-מסג' אירוטי ותגלי עולם חדש בתחום.

לכל בקשה ושאלה מיוחדת, לייעוץ ללא תשלום תרגישי בנוח להתקשר  052-8260779


 
מסאז' אירוטי

סאגה ראשונה,
אני רוצה לשתף אתכם בכמה דוגמאות וסיפורים מרגשים שקרו לי כאשר הגיעו אליי לקליניקה מטופלות לטיפול 
עיסוי טנטרי לנשים.
אני אתחיל
מסיפור קצר אחד ומרגש שלא יכול להשאיר אף אחד אדיש.לכל אחת יש חוויה שונה ואולי אף דומה במקצת. הגיעה אליי בחורה די צעירה באמצע שנות העשרים. נורא ביישנית ומתוחה למרות שדיברנו לפני כן בטלפון.למרות שהאמת די התקעשתי שתמצא מישהו אחר כי הייתה לה נסיעה מאשקלון עד אליי לצפון ובחזרה במיוחד.ודי כאב לי. בכל זאת היא רצתה להגיע למרות שהייתי אמור להגיע למרכז שבוע אחרי. היא סיפרה שדי המון זמן אף גבר לא נגע בה. ליתר דיוק היא בחרה שכך... בעקבות משהו אישי ופרטי שלה היא סיפרה לי שתקופה ארוכה היא מחפשת עיסוי
ושעשתה בדיקה בכמה מקומות לגבי
עיסוי ארוטי או מסאג' אירוטי. ביררה לגבי טנטרה וכיוב'... לאחר בדיקות ושיחות עם אנשים החליטה שהיא רוצה לבוא אליי. היא תיאמה איתי טיפול והנחתי אותה בדיוק איך להגיע לקליניקה שאצלי בבית.במהלכו של העיסוי היא התחילה ממש בבכי והסתירה זאת די טוב כי לקח לי זמן לגלות כשגיליתי זאת הפסקתי מייד והבאתי לה כוס מים קרים לשתות. היא המשיכה לבכות ואמרה לי במתיקות רבה "אל תדאג, הכול בסדר, זה לא בגללך, ממש לא" היא סיפרה לי שהיא כל כך נהנית עכשיו אפילו שעבר רק רבע מהזמן של הטיפול ושהיא רוצה להמשיך אחרי הפסקה. היא סיפרה שעברה פעם משהו כמו הטרדה או לא משנה מה ...יש הרבה ביטויים לזה.. ולא רציתי להיכנס לזה, היא אמרה שמעולם לא חשבה שהיא תהנה אי פעם ממגע של גבר שנשארו לה חרדות וצלקות ושהיא מתרגשת נורא כי מאוד כיף לה והיא אפילו הגיעה לסיפוק מה שלא חשבה שתגיע אי פעם, אחרי מה שעברה."פשוט אני מופתעת מעצמי". מאוד התפלאתי כשאמרה שכמעט 8 שנים גבר לא נגע בה. ממש כאב לי. לעצמי אמרתי בלב כמה היא הפסידה ואיך נעלמו להן כל השנים.היא עישנה סיגריה  ואחר כך המשכנו בעיסוי הטנטרי לבקשתה. ואמרה לי בסוף שחשוב לה שאדע שהיא ניסתה להסתיר את העובדה שהיא כל כך נהנתה כי הייתה נבוכה מעט ושפתחתי לה איזשהו צוהר להמשך חייה, לגלות את עצמה מחדש, כמו פעם ואפילו יותר - "הנסיעה הזו הייתה שווה כל קילומטר". נורא שמחתי בשבילה.

מגיעות אליי לפעמים נשים לעיסוי שיכלו להזדהות איתה בקלות לכל אחת יש משהו פרטי שלה ורק שלה...אולי איזשהו משבר אולי איזו טראומה או חרדה מסויימת שחוותה בעבר. ישנן שמגיעות רק ל"פינוק על הדרך" לרגיעה או להגיע לסיפוק מסויים לא רק מיני אלא גם אנרגטי כל אחת וסיבתה. וזה לא משנה בכלל. ברמה האישית אני מרוצה שהחזרתי לה את הביטחון והאמונה שהיא יכולה ליהנות עם ומגבר מאינטימיות ממגע ואפילו לחוות סיפוקים ולא רק לבד
מעצמה. היום, ואמיתי לגמרי, היא במערכת יחסים עם גבר שמפרה אחת את השני שמחה ורצינית כבר יותר משנתיים. באחת משיחתנו כאשר היא הגיעה אליי לעיסוי פעם שנייה היא סיפרה לי הכול... מה שקרה לה. אבל זה כבר לא משנה כי היום אין בה יותר את הכעס או השנאה והתיסכול שהיו לה בעבר. ועל זה אני שמח. 

עיסוי מפנק לנשים
עיסוי אינטימי לנשים